Styret vårt

Geir Ivar Sæthren

Rolle: Leder og sponsoransvarlig
Tlf: 99637007

Epost:leder@jif.no

Anne Hege Dahl

Leder BU (Barne og Ung.avd.)

tlf. 99402345

mail: annehege.dahl@gmail.com

Anne Paulsen

Rolle: Nesteleder og leder Økonomi/Markedsutvalg
Tlf: 93061270

Epost: anne.paulsen1@gmail.com

Bjørn Opdahl

Rolle: Styremedlem og sportslig leder
Tlf: 92877076

Epost: opb@jevnaker.kommune.

Heidi Berg

Styremedlem. Jentefotballansvarlig.

tlf.: 91121848

Mail: heidiberg80@gmail.com

Martin Bjørnstad

Styremedlem (vara)

tlf.  99206381 

Mail: mabj@gaus.no

Geir Hagen

Styremedlem (vara)

Mail: geirha@hotmail.no

tlf. 95113684

Andre verv og roller i klubben

Tor Haug

Rolle: Administrativ leder og Økonomi ansvarlig
Tlf: 41620229

Epost: Admin@jif.no

Epost: Regnskap@jif.no

  • Daglig leder
  • Ansv. spillerregistrering
  • Ansv. lagpåmelding
  • Ansv. politiattest
  • Ansv. søknader
  • Arrangementansvarlig

Frode Martinsen

Rolle: Klubb system, hjemmeside og FIKS ansvarlig
Tlf: 90023411

Epost: fotballjevnaker@gmail.com

Stian-André Høiås Roos

Rolle: Fair Play-ansvarlig 
Tlf: 99550551

Epost: sar@jevnaker.kommune.no

Mari Nyborg

Rolle: medlemsansvarlig
Tlf: 45861801

Epost: medlem@jif.no

John Burden

Rolle: Ansvarlig Kvalitetsklubb og E-sport senteret.
Tlf: 93651386

Epost: j_burden_78@hotmail.com


Svein Erik Johnsen

Rolle: Dommeransvarlig 
Tlf: 90750482

Epost: svein.erik.johnsen@ngn.no