Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Holeværingen
  Jevnaker Kunstgress
Sun 23 Aug
kl 15:00 - 16:29
Jevnaker 2 - Tofte Fremad
  Jevnaker Kunstgress
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Haugsbygd
  Jevnaker Kunstgress
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Norderhov 7er
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Wed 26 Aug
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker - Holeværingen
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Wed 26 Aug
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Stoppen
  Jevnaker Kunstgress
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Kongsberg 4
  Jevnaker Kunstgress
Fri 28 Aug
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Strømsgodset IF
  Jevnaker Kunstgress
Sat 29 Aug
kl 15:00 - 16:15
Jevnaker - Stoppen 2
  Jevnaker Kunstgress
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Holeværingen
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Tue 1 Sep
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker - Mjøndalen
  Jevnaker Kunstgress
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Vikersund 2
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Mon 7 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Efteløt 9er
  Jevnaker Kunstgress
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 19:19
Jevnaker - Tyristubben 2
  Jevnaker Kunstgress
Tue 8 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Konnerud
  Jevnaker Kunstgress
Tue 8 Sep
kl 19:30 - 20:59
Jevnaker 2 - Graabein
  Jevnaker Kunstgress
Wed 9 Sep
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Konnerud
  Jevnaker Kunstgress
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Krødsherad
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Fri 11 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Ytterkollen
  Jevnaker Kunstgress
Sat 12 Sep
kl 16:00 - 17:44
Jevnaker - Birkebeineren
  Jevnaker Kunstgress
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:45
Jevnaker - Nedre Sigdal
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Hønefoss BK
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Konnerud 2
  Jevnaker Kunstgress
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Eiker/Kvikk
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Mon 21 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Nesbyen/HFK
  Jevnaker Kunstgress
Tue 22 Sep
kl 17:30 - 18:59
Jevnaker - Haugsbygd
  Jevnaker Kunstgress
Tue 22 Sep
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Stoppen 3
  Jevnaker Kunstgress
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 18:45
Jevnaker - Haugsbygd GoFast
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:19
Jevnaker - Heradsbygda
  Jevnaker Kunstgress
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Sande/N.Sande
  Jevnaker Kunstgress
Fri 25 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker - Stoppen
  Jevnaker Kunstgress
Mon 28 Sep
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Hønefoss BK 2
  Jevnaker Kunstgress
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:15
Jevnaker - Strømsgodset IF 2
  Jevnaker Kunstgress
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker 2 - Vikåsen
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - Konnerud 3
  Jevnaker Kunstgress
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:15
Jevnaker - Vikersund
  Jevnaker Kunstgress 9er A
Fri 9 Oct
kl 19:30 - 21:14
Jevnaker - Hallingdal
  Jevnaker Kunstgress
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Kongsberg 3
  Jevnaker Kunstgress
Tue 13 Oct
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Drammens BK
  Jevnaker Kunstgress
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:44
Jevnaker 2 - Åssiden 3
  Jevnaker Kunstgress
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker 2 - ROS 2
  Jevnaker Kunstgress
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:39
Jevnaker - Hallingdal
  Jevnaker Kunstgress
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 20:29
Jevnaker - Glassverket
  Jevnaker Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 12 Aug
kl 19:30 - 21:09
Jevnaker - Slemmestad
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 10:00 - 16:00
Fotballskole 2020
Jevnaker IF - Fotball   Fotball   skoleveien 25
             …   Les mer  
Sun 9 Aug
kl 19:00 - 21:00
Kamp G14 vs HBK
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 18:30 - 20:30
G16 kamp Lunner
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Tue 4 Aug
kl 19:00 - 21:00
G16 kamp Norderhov
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte Fotball
$item.username  
  Les mer  
Tue 31 Mar
kl 09:00 - 16:00
Fotballskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:00 - 19:30
JIF vs Hønefoss BK
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Wed 25 Mar
kl 17:30 - 21:30
ÅRSMØTE/KICK OFF THORBJØRNRUD
Jevnaker IF - Fotball   Fotball  
JIF FOTBALL kombinerer årsmøte 2020…   Les mer  
Wed 25 Mar
kl 16:00 - 17:00
utleie barnebursdag
$item.username  
reservasjon   Les mer  
Sun 22 Mar
kl 14:00 - 15:30
G16 JIF vs Lunner
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Sun 22 Mar
kl 14:00 - 15:30
Kamp G16
$item.username  
JIF vs Lunner   Les mer  
Tue 10 Mar
kl 20:00 - 21:35
Heradsbygda - Jevnaker
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Sun 8 Mar
kl 14:00 - 15:30
4, 5, 6 og 7 års fotball
$item.username  
Halv bane   Les mer  
Sat 7 Mar
kl 14:00 - 15:30
JIF G16 vs Hallingdal
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Sat 7 Mar
kl 12:00 - 13:30
JIF G16 vs Hallingdal
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Fri 6 Mar
kl 18:00 - 20:00
Treningkamp J15
$item.username  
Kunstgress hel   Les mer  
Tue 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
JIF G16 vs Norderhov
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Sun 1 Mar
kl 15:00 - 16:30
Myggfotball
$item.username  
Halv bane   Les mer  
Sun 1 Mar
kl 13:00 - 15:00
Kurs Module 3, Tema 3
$item.username  
Halv Bane kunstgress   Les mer  
Wed 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
JIF vs Dokka
$item.username  
Treningskamp A-lag   Les mer  
Sun 23 Feb
kl 16:00 - 17:35
Jevnaker - Kongsberg
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Wed 19 Feb
kl 18:30 - 20:00
JIF G14 vs Brandbu
$item.username  
Treningskamp   Les mer  
Tue 18 Feb
kl 19:00 - 20:45
Jevnaker - Modum FK
$item.username   Jevnaker Kunstgress
  Les mer  
Sun 16 Feb
kl 13:00 - 17:00
Delkurs III
$item.username  
Kunstgress halv til kl.15:00 og kvart til 17:00   Les mer  
Levert avIdrettenOnline